DSC_9624_edited.jpg

WITAJ NA MOJEJ STRONIE!

Nazywam się Katarzyna Molendowska. Jestem profesjonalnym coachem i osobą, dla której ważne jest poczucie sensu wykonywanej pracy. Takie przekonanie, że moja praca jest potrzebna i służy innym ludziom.

Moją misją jest wspieranie innych w tym, żeby czerpali radość i satysfakcję z pracy zawodowej.


Z wykształcenia jestem psychologiem i geografem. W 2018 ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu na SWPS-ie w Warszawie (przy współpracy z Labolatorium Psychoedukacji).


Najpierw marzyłam o tym, żeby zostać klimatologiem – myśl o tym narodziła się jeszcze w liceum. Podczas studiów zrealizowałam ważny dla mnie projekt i przeprowadziłam badania do pracy magisterskiej w Tanzanii. Po studiach zajęłam się popularyzacją nauki. Celem moich działań było pobudzanie ciekawości, inspirowanie, zachęcanie do obserwowania otaczającej nasz rzeczywistości, doświadczania, stawiania pytań i poszukiwania na nie odpowiedzi. Oprócz tego zarządzałam ponad 90-osobowym zespołem, prowadziłam szkolenia i rekrutacje, wspierałam rozwój kompetencji  moich współpracowników. Obserwowanie, jak druga osoba poszerza swoje horyzonty, rozwija się w obszarach, które jeszcze chwilę temu były dla niej niedostępne, było i jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. Naturalnym przedłużeniem mojej pracy zawodowej były studia coachingowe.


Prywatnie jestem wielką fanką łyżwiarstwa figurowego (mogę opowiadać o tym godzinami).  Za swoją największą przygodę oprócz badań terenowych w Tanzanii, uważam wyprawę na Kaukaz, gdzie zdobyłam górę Elbrus (5682 m n.p.m.). Te doświadczenie pokazały mi, że dzięki determinacji i konsekwencji rzeczy niemożliwe stają się możliwe.


Pracę coacha łączę z byciem mamą dla rocznego Franka.

 
 

Zaczynamy współpracę?

Z wielką przyjemnością rozwieje Twoje wątpliwości