JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną, napisz do mnie, korzystając z pola Kontakt. W ciągu 24 godzin odpowiem na Twoją wiadomość.

Jeszcze przed pierwszym spotkaniem poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli mi zorientować się, na ile zgadzamy się co do tego, jak ma przebiegać nasza współpraca coachingowa.

Następnie zaproszę Cię na tzw. sesję wstępną. Brzmi może nieco tajemniczo, a tak naprawdę celem tego pierwszego spotkania jest wzajemne zapoznanie się i ustalenie zasad naszej wspólnej pracy.  Wyjaśnię Ci, w jaki sposób pracuję z klientami i w praktyce będziesz mógł/mogła sprawdzić, czy ta metoda oraz mój sposób pracy jako coacha jest tym, czego teraz potrzebujesz. 

Jeśli zdecydujesz się na pracę ze mną zawrzemy umowę.

Możliwe są sesje on-line (np. za pomocą aplikacji Zoom) lub sesje bezpośrednie na terenie Warszawy.  Z reguły proces coachingu obejmuje 6-8 sesji, za każdym razem ustalamy to indywidualnie.

Czas trwania pojedynczej sesji to 60 minut, za wyjątkiem pierwszej sesji, która trwa 90 minut.


Czego możesz się spodziewać podczas współpracy ze mną?

  • szacunek – będę respektować Twoje granice i szanować Twoją przestrzeń. Gdy będę chciała zaprosić Cię do udziału w jakimś ćwiczeniu, zawsze wcześniej zapytam Cię o zgodę.

  • otwartość – coaching jest wolny od ocen i rad. Wychodzę z założenia, że klient jest jedynym „ekspertem” od samego siebie, zna najlepsze dla siebie rozwiązania, a ja jako coach pomagam mu do nich dotrzeć.

  • partnerstwo – w coachingu relacja pomiędzy coachem a klientem opiera się na partnerstwie i współpracy

  • koncentracja na celu – będę wspierać Twoje działania, zmierzające do realizacji wyznaczonego przez Ciebie celu

 
 

Zaczynamy współpracę?

Z wielką przyjemnością rozwieje Twoje wątpliwości